Kardesan Pasta ve Ekmek Ekipmanları

Fırıncılık ve pastacılık sektörü devi Kardesan, 30 yıllık deneyime sahip yönetim kadrosu ve profesyonel çalışanları ile hizmet vermektedir. Alanındaki gelişmeleri adım adım takip eden Kardesan, unlu mamuller sektörünün ihtiyaçlarına en yüksek düzeyde cevap vermeyi; kurumsal prensip olarak benimsemiştir.

Bu prensip doğrultusunda, 2003'te fırın aletleri ve ekmek dilimleme makinaları sektörüne giren Kardesan, ara vermeden gelişmeye devam etmektedir..

Misyonumuz

Belirlediğimiz hedefler yönünde ve toplam kalite anlayışını benimseyerek, müşteri beklentilerini tümüyle tatmin edecek ürün ve hizmetler sunmak ve sektördeki örnek kuruluş kimliğimizin devamını sağlamak.

Vizyonumuz

Müşteri Memnuniyetini Şirket varlığının temeli ve amacı olarak görerek, kalite anlayışının şirketin her birim ve bireyine yerleşmesini ve her faaliyette hissedilmesini sağlamak. Ticari ilkelere ve ahlaka bağlı bir çizgide iş hayatımızı sürdürerek, itibarımızı devam ettirmek. Müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle uzun süreli ve istikrarlı ilişkiler kurmayı amaçlamak.

Temel Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti Hizmet ve üretimde kalite Ekip çalışması Yerine getirilemeyecek söz vermemek Sağlam temelli ilişkiler kurmak Sektöre örnek teşkil etmek